KONTAKTY

Fairy

W ofercie Hamar Poland Group znajdziesz środki czystości, a wśród nich płyn do naczyń Fairy 450 ml, 650 ml, 900 ml, 1350 ml oraz 5 l. Te produkty gwarantują nie tylko skuteczność w usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń, ale także optymalizację kosztów dzięki swojej wydajności. Zobacz, co może zaproponować Ci Hamar Poland Group.

marki

Płyn do naczyń Fairy 450 ml, Fairy 650 ml oraz większe objętości

Dzięki produktom Fairy, Twoje naczynia będą zawsze lśniąco czyste, a czas potrzebny na mycie zostanie zredukowany do minimum. Płyn do mycia naczyń Fairy (900 ml oraz inne pojemności) jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych środków do walki z tłuszczem i zabrudzeniami na naczyniach, zapewniając ich doskonałą czystość. Dzięki wyjątkowo skoncentrowanej formule, nawet niewielka ilość płynu potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi plamami, czyniąc zmywanie szybszym i bardziej ekonomicznym. Fairy nie tylko efektywnie usuwa brud, ale także jest delikatny dla skóry, dzięki czemu jego użytkowanie jest komfortowe nawet przy częstym kontakcie z wodą. W ofercie marki znajdują się różne warianty produktu, w tym wersje zapachowe i hypoalergiczne, co pozwala dopasować płyn do indywidualnych preferencji. Wybierając płyn Fairy, klienci mogą liczyć na niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo, które sprawiają, że jest to wybór ceniony zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w profesjonalnych kuchniach.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Produkty Fairy to synonim najwyższej jakości i skuteczności wśród środków do czyszczenia, które zyskały uznanie konsumentów na całym świecie. Charakteryzują się one wyjątkową mocą usuwania tłuszczu i zabrudzeń, nawet w zimnej wodzie, co czyni je niezastąpionym pomocnikiem w utrzymaniu czystości w kuchni. Dostępne w ofercie Hamar Poland Group produkty Fairy:

Innowacyjne formuły, efektywność działania oraz troska o bezpieczeństwo i komfort użytkowania sprawiają, że produkty Fairy są wybierane przez osoby ceniące wysoką jakość i niezawodność w zachowaniu nienagannej czystości.

Wybierz Hamar Poland Group jako swojego dostawcę

Wybierając Hamar Poland Group jako dostawcę produktów Fairy, zyskujesz nie tylko dostęp do wysokiej klasy środków czystości, ale także wsparcie eksperckie naszego zespołu. Dystrybucja artykułów spożywczych i chemicznych nie ma przed nami tajemnic. Dostarczamy nie tylko kapsułki Fairy i inne produkty tej marki, ale i artykuły chemiczne oraz kosmetyczne. Jako dystrybutor chemii gospodarczej oferujemy kompleksowe rozwiązań, które wspierają efektywne zarządzanie biznesem.